Věříme v sílu přírody a zakládáme si na poctivé práci

Blog

KRATOM - Starter Pack

KRATOM – Starter Pack

Pokud váháte, který z našich kratomů vyzkoušet, doporučujeme zakoupit STARTER PACK, který obsahuje všechny naše kratomy. Obsah balení: 7x kratom různého druhu po 12 g.

KRATOM - Cherry Green Wild

KRATOM – Cherry Green Wild

CHERRY GREEN WILD má velmi uklidňující účinek a převážně relaxační a úlevové vlastnosti, a proto je jeho účinek „podobný“ opiátům. Současně může CHERRY GREEN WILD působit i jako stimulant, což může na uživatele působit různými efekty.

KRATOM - Green Wild

KRATOM – Green Wild

Náš Sumatra Green Wild Kratom se skládá výhradně z nejjemněji mletého prášku kratomových listů, který zaručuje nejvyšší kvalitu. Jak poznáte podle názvu, naše Sumatra Green Wild Kratom pochází ze Sumatry (indonéština: Sumatera). Pro náš Sumatra Green Wild Kratom používáme listy z volně rostoucích stromů kratomu. Po sklizni se listy zpracovávají na prášek kratomu. Sklizené listy se přitom suší, stonky a žíly se odstraní a poté se zpracují na prášek stroji z nerezové oceli.

KRATOM - Green Bali

KRATOM – Green Bali

Náš Sumatra Green Bali Kratom se skládá výhradně z nejjemněji mletého prášku kratomových listů, který zaručuje nejvyšší kvalitu. Jak poznáte podle názvu, naše Sumatra Green Bali Kratom pochází ze Sumatry (indonéština: Sumatera). Pro náš Sumatra Green Bali Kratom používáme listy z volně rostoucích stromů kratomu. Po sklizni se listy zpracovávají na prášek kratomu. Sklizené listy se přitom suší, stonky a žíly se odstraní a poté se zpracují na prášek stroji z nerezové oceli.

KRATOM - Gold

KRATOM – Gold

Gold kratom je velmi vhodný pro použití v noci a pomůže vám fyzicky i psychicky získat kvalitní odpočinek. Tento kmen je vhodný pro uživatele kratomu, kteří trpí nespavostí a/nebo nadměrnou úzkostí.

KRATOM - Orange White Borneo

KRATOM – Orange White Borneo

Orange White Borneo se pěstuje podél řeky Kapuas na Borneu. Borneo je vyvážený kratomový kmen a jeden z nejpopulárnějších kratomových kmenů na trhu. Orange White Borneo nabízí skvělou alternativu ke kávě a/nebo jiným stimulantům.

KRATOM - White Borneo

KRATOM – White Borneo

Kratom (Mitragyna speciosa) – WHITE BORNEO. Při nízkých dávkách stimulant (až 2 gramy) a relaxační prostředek při vyšších dávkách (od 3 gramů). WHITE BORNEO je svými stimulačními vlastnostmi velmi účinný! K dispozici v 20, 50 a 100 gramech.

Kratom – RED PURE

Kratom (Mitragyna speciosa) – RED PURE. RED PURE je jedním ze silných dostupných druhů kratomu. Při nízkých dávkách budete pociťovat euforii a při vyšších dávkách uvolněný a otupující pocit. Určitě jeden z našich oblíbených Kratomů! K dispozici ve 20, 50 a 100 gramech.

Doprava zdarma nad 1 000 Kč

U objednávek nad 1 000 Kč neplatíte poštovné.

Expedice do 24 hodin

Většina objednávek je připravena k odeslání do 24 hodin.

Prémiová kvalita

Prodáváme jen CBD výrobky a KRATOM ze špičkových surovin.

100% bezpečná platba

MasterCard / Visa