Věříme v sílu přírody a zakládáme si na poctivé práci

Kratom – RED PURE

Kratom (Mitragyna speciosa) – RED PURE. RED PURE je jedním ze silných dostupných druhů kratomu. Při nízkých dávkách budete pociťovat euforii a při vyšších dávkách uvolněný a otupující pocit. Určitě jeden z našich oblíbených Kratomů! K dispozici ve 20, 50 a 100 gramech.

Kratom RED PURE

Kratom (Mitragyna speciosa) – RED PURE má silný stimulační účinek i v malých množstvích. Při vyšších dávkách má anestetický účinek. RED PURE Kratom je známý svým silným analgetickým účinkem. Efekt funguje výjimečně dlouho. Listy Red Maeng Da jsou přirozeně analgetické a bez vedlejších účinků. Při nízkém dávkování navozuje euforický pocit. Dlouhodobí uživatelé Kratomu naznačují, že Red Maeng Da může být užitečný při chronické bolesti.

Vzhledem k vyšší koncentraci aktivních alkaloidů stačí dávkovat o 20 % méně než u jiných druhů kratomů, abyste pocítili účinek na plno.

KRATOM - Red Pure

Kratom | Mitragyna speciosa

Kratom se celosvětově používá jako bylinný prostředek. Kratom může: dodávat energii, dostat se do stavu euforie a optimismu, uklidnit nervy, zlepšit koncentraci, zmírnit bolesti těla, snížit krevní tlak, zvýšit libido a zlepšit vaše mentální schopnosti.

Kratom za posledních deset let získal na popularitě a lidé nyní začínají chápat mnoho výhod tohoto stromu jihovýchodní Asie. Co dělá kratom zajímavým, jsou různé možnosti aplikace, které závisí na dávce, osobní toleranci, hmotnosti a metabolismu.

Záruka kvality

Máme pro vás jen prémiový kratom. Všechny naše listy kratomu jsou sbírány ručně. Farmáři pracují tvrdě, aby každému nabídli ty nejlepší 100% přírodní produkty vysoké kvality. Pochází z domácí sušárny a výrobny v Indonésii. Vše laboratorně testováno. Tímto způsobem máme plnou kontrolu nad kvalitou. Spolupracujeme pouze s lokálními farmáři, kteří zpracovávají kratom s nejlepšími stroji s vysokou úrovní hygieny a kvality.

KRATOM - Red Pure

Průvodce dávkováním přípravku

Každé tělo je jiné, a proto i u dávkování KRATOMU hraje roli mnoho faktorů jako např. tělesná hmotnost, věk, zdravotní stav, životní styl, druh KRATOMU atd.

Doporučuje se užívat 1 čajovou lžičku, což je asi 3 gramy KRATOMU v jedné dávce.

Nízká až střední dávka: od 1 – 5 gramů může působit jako stimulant a podporuje soustředění.

Vyšší dávka: 5 – 15 gramů může vést k utlumení.

Upozornění

Výše uvedený text má pouze informativní charakter založený na obecných informacích a zkušenostech uživatelů. Text NENÍ lékařským doporučením.

Podle legislativy ČR není kratom schváleným výživovým doplňkem, či potravinou. Jedná se pouze o sběratelský předmět.

EN: According to the Czech legislation, kratom is not an approved nutritional supplement or food. It is only a collector’s item.

KRATOM - Red Pure
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Doprava zdarma nad 1 000 Kč

U objednávek nad 1 000 Kč neplatíte poštovné.

Expedice do 24 hodin

Většina objednávek je připravena k odeslání do 24 hodin.

Prémiová kvalita

Prodáváme jen CBD výrobky a KRATOM ze špičkových surovin.

100% bezpečná platba

MasterCard / Visa