Věříme v sílu přírody a zakládáme si na poctivé práci

KRATOM - Starter Pack

KRATOM – Starter Pack

KRATOM - Starter Pack

Pokud váháte, který z našich kratomů vyzkoušet, doporučujeme zakoupit STARTER PACK, který obsahuje všechny naše kratomy. Obsah balení: 7x kratom různého druhu po 12 g.

1. Bali Gold Kratom (12 g)

Kratom Bali Gold pochází z červených listů, který zažívá dlouhou fázi sušení. Tento proces způsobí, že změna barvy a vzhledu listů zezlátne a poskytne silnější účinek. Proto jsou v Gold Bali také obsaženy některé z hlavních výhod, jako je poskytnutí uklidňujícího účinku, úleva od bolesti a také pomoc lidem s nespavostí dosáhnout hlubokého a normálního spánku.

Gold Bali je velmi vhodný pro použití v noci a pomůže vám fyzicky i psychicky získat kvalitní čas odpočinku. Tento kratom je vhodný pro uživatele, kteří trpí nespavostí a / nebo nadměrnou úzkostí.

A zde jsou některé z hlavních výhod Gold Bali:

 • Poskytuje pocit klidu a štěstí zároveň.
 • Silný sedativní účinek s nízkým stimulačním účinkem.
 • Zmírňuje chronické bolesti a bolesti.
 • Snížení nadměrné úzkosti.
 • Pomáhá zlepšit kvalitu spánku.
 • Jeho účinek trvá déle než u běžných kratomů.
KRATOM - Starter Pack: Gold
KRATOM - Starter Pack: Green Bali

2. Sumatra Green Bali Kratom (12 g)

Náš Sumatra Green Bali Kratom se skládá výhradně z nejjemněji mletého prášku kratomových listů, který zaručuje nejvyšší kvalitu. Jak poznáte podle názvu, naše Sumatra Green Bali Kratom pochází ze Sumatry (indonéština: Sumatera). Pro náš Sumatra Green Bali Kratom používáme listy z volně rostoucích stromů kratomu. Po sklizni se listy zpracovávají na prášek kratomu. Sklizené listy se přitom suší, stonky a žíly se odstraní a poté se zpracují na prášek stroji z nerezové oceli.

3. Sumatra Green Wild Kratom (12 g)

Náš Sumatra Green Wild Kratom se skládá výhradně z nejjemněji mletého prášku kratomových listů, který zaručuje nejvyšší kvalitu. Jak poznáte podle názvu, naše Sumatra Green Wild Kratom pochází ze Sumatry (indonéština: Sumatera). Pro náš Sumatra Green Wild Kratom používáme listy z volně rostoucích stromů kratomu. Po sklizni se listy zpracovávají na prášek kratomu. Sklizené listy se přitom suší, stonky a žíly se odstraní a poté se zpracují na prášek stroji z nerezové oceli.

KRATOM - Starter Pack: Green Wild
KRATOM - Starter Pack: Cherry Green Wild

4. Cherry Green Wild (12 g)

Cherry Green Wild dodá na začátku silný stimulační efekt a později přejde k tlumivějšímu a relaxačnějšímu efektu. Další velkou výhodou tohoto kratomu je, že má ve srovnání s jinými listy kratomu poměrně dlouhé účinky. Jedná se o výjimečnou funkci, zejména pro ty, kteří ji chtějí použít k úlevě od bolesti nebo ke spánku.

Nejběžnější efekty Cherry Green Wild:

 • analgetikum
 • snížení úzkosti
 • uklidňující

5. Orange White Borneo Kratom (12 g)

Borneo White zvyšuje koncentraci a pozornost k detailům, jakož i kognitivní schopnosti, což usnadňuje soustředění na důležité cíle a úkoly. Kromě stimulace poskytuje mírné zlepšení nálady a poskytuje účinný lék na symptomy deprese nízké úrovně.

Společné výhody Orange White Borneo:

 • Zvýšená koncentrace
 • Větší pozornost k detailům
 • Zvýšená kognitivní funkce
 • Zvýšená vytrvalost a fyzická energie
 • Snížení stresu

100% spokojenost zaručena. Bílý prášek Borneo se díky své výrazné energizující vůni stal oblíbeným pro znalce kratomu. Pochází z listů uprostřed cyklu zralosti kratomu, kdy je křehká rovnováha mezi indolovými alkaloidy zásadní pro kvalitu. Naši místní pěstitelé mají zkušenosti s výběrem dokonalých listů pro sklizeň, přičemž zbytek listů ponechávají, aby byl strom silnější pro budoucí sklizeň. To nám pomáhá dodat vám vynikající prášek nyní i v budoucnosti.

KRATOM - Starter Pack: Orange White Borneo
KRATOM - Starter Pack: Red Pure

6. Kratom RED PURE (12 g)

Kratom (Mitragyna speciosa) – RED PURE má silný stimulační účinek i v malých množstvích. Při vyšších dávkách má anestetický účinek. RED PURE Kratom je známý svým silným analgetickým účinkem. Efekt funguje výjimečně dlouho. Listy Red Maeng Da jsou přirozeně analgetické a bez vedlejších účinků. Při nízkém dávkování navozuje euforický pocit. Dlouhodobí uživatelé Kratomu naznačují, že Red Maeng Da může být užitečný při chronické bolesti.

Vzhledem k vyšší koncentraci aktivních alkaloidů stačí dávkovat o 20 % méně než u jiných druhů kratomů, abyste pocítili účinek na plno.

7. Kratom White Borneo (12 g)

Strom Kratom mitragyna speciosa obsahuje alkaloidy mitragynin a 7-hydoxymitragynin. Kmeny Maeng Da mají jeden z nejvyšších obsahů alkaloidů ze druhů kratomu.

KRATOM - Starter Pack: White Borneo

Kratom | Mitragyna speciosa

Kratom se celosvětově používá jako bylinný prostředek. Kratom může: dodávat energii, dostat se do stavu euforie a optimismu, uklidnit nervy, zlepšit koncentraci, zmírnit bolesti těla, snížit krevní tlak, zvýšit libido a zlepšit vaše mentální schopnosti.

Kratom za posledních deset let získal na popularitě a lidé nyní začínají chápat mnoho výhod tohoto stromu jihovýchodní Asie. Co dělá kratom zajímavým, jsou různé možnosti aplikace, které závisí na dávce, osobní toleranci, hmotnosti a metabolismu.

Záruka kvality

Máme pro vás jen prémiový kratom. Všechny naše listy kratomu jsou sbírány ručně. Farmáři pracují tvrdě, aby každému nabídli ty nejlepší 100% přírodní produkty vysoké kvality. Pochází z domácí sušárny a výrobny v Indonésii. Vše laboratorně testováno. Tímto způsobem máme plnou kontrolu nad kvalitou. Spolupracujeme pouze s lokálními farmáři, kteří zpracovávají kratom s nejlepšími stroji s vysokou úrovní hygieny a kvality.

KRATOM - Starter Pack

Průvodce dávkováním přípravku

Každé tělo je jiné, a proto i u dávkování KRATOMU hraje roli mnoho faktorů jako např. tělesná hmotnost, věk, zdravotní stav, životní styl, druh KRATOMU atd.

Doporučuje se užívat 1 čajovou lžičku, což je asi 3 gramy KRATOMU v jedné dávce.

Nízká až střední dávka: od 1 – 5 gramů může působit jako stimulant a podporuje soustředění.

Vyšší dávka: 5 – 15 gramů může vést k utlumení.

Upozornění

Výše uvedený text má pouze informativní charakter založený na obecných informacích a zkušenostech uživatelů. Text NENÍ lékařským doporučením.

Podle legislativy ČR není kratom schváleným výživovým doplňkem, či potravinou. Jedná se pouze o sběratelský předmět.

EN: According to the Czech legislation, kratom is not an approved nutritional supplement or food. It is only a collector’s item.

KRATOM - Starter Pack
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Doprava zdarma nad 1 000 Kč

U objednávek nad 1 000 Kč neplatíte poštovné.

Expedice do 24 hodin

Většina objednávek je připravena k odeslání do 24 hodin.

Prémiová kvalita

Prodáváme jen CBD výrobky a KRATOM ze špičkových surovin.

100% bezpečná platba

MasterCard / Visa